Zastúpenie pre ČR a SR

PRIVEST vstúpil na český a slovenský trh v roku 2004 s komplexným sortimentom elektrospotrebičov a výhradným zastúpením viacerých významných značiek. V nasledujúcom období ako priamy dovozca tento sortiment ďalej rozširovala a zdokonaľovala a v spolupráci s dodávateľmi rozšírila svoje obchodné aktivity do ďalších 9 východoeurópskych krajín.

Dnes PRIVEST dodáva svoje výrobky do väčšiny obchodných reťazcov, veľkoobchodov a internetových obchodov vo východnej Európe a naďalej rozširuje svoj sortiment o nové kategórie - od malých spotrebičov, cez rozsiahly sortiment espresso, vykurovanie, chladenie, prenosné chladenie, elektrické rúry s varnými doskami, odsávače pár, minikuchyne, vstavané spotrebiče až po kompletný sortiment šijacích strojov a príslušenstva VERITAS a ďalšie.

Novootvorené najmodernejšie logistické centrum umožňuje rýchle dodávky veľkoobchodným zákazníkom alebo individuálnym zákazníkom v niekoľkých krajinách do 24 hodín. Na nasýtených trhoch a v ťažkých podmienkach sa PRIVEST čoraz viac presadzuje výrobkami s novým, moderným dizajnom, ktoré preňho vyrába niekoľko firiem po celom svete, atraktívnymi obalmi, osvedčenou kvalitou a atraktívnymi cenami - ktorým zostáva verných čoraz viac zákazníkov.

PRIVEST s.r.o.

Na Zlatnici 301/2
Praha 4, PSČ 147 00

www: www.privest.cz
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Telefon: (+420) 241 410 819

IČ: 27161285
DIČ: CZ27161285

 

shoppin
rommelsbacher
graef

 

steba
Šicí stroje Veritas
guzzanti