O nás

Už viac ako 50 rokov a 3 generácie vyrába rodinná spoločnosť Graef vysokokvalitné elektrické spotrebiče s označením "Made in Germany". Okrem profesionálnych krájačov pre gastronómiu a mäsiarstvo, ako aj poloautomatických a plnoautomatických krájačov pre obchod dodáva spoločnosť Graef na trh aj široký sortiment vysokokvalitných krájačov pre domácnosť. Bez ohľadu na dizajn a národný alebo medzinárodný trh sa všetky výrobky vyznačujú výnimočným spracovaním, dlhou životnosťou a v neposlednom rade vysoko ceneným dizajnom.

Výrobky spoločnosti sa pýšia povestnou kvalitou, dokonalou funkčnosťou a nezameniteľným, originálnym dizajnom.

To, čo sa začalo v 60. rokoch minulého storočia s prvými celokovovými krájačmi, sa dnes odráža nielen v širokom sortimente profesionálnych krájačov, ale aj v čoraz obľúbenejšom sortimente pre domácnosti a v rýchlo rastúcom predaji zariadení pre malé remeselnícke podniky. Už viac ako 40 rokov spoločnosť Graef v manufaktúre v Arnsbergu navrhuje, vyvíja a vyrába široký sortiment krájacích strojov. Pri výrobe dôsledne používa len tie najkvalitnejšie a najkvalitnejšie materiály.

Vysoké štandardy kvality, dokonalej funkčnosti, príkladnej bezpečnosti a vybraného dizajnu spoločnosti Graef sa od roku 2009 uplatňujú aj na celý rad ďalších kuchynských spotrebičov, aby ich používanie bolo skutočným potešením. Okrem krájačov dodáva spoločnosť Graef na trh aj vysokokvalitné pákové kávovary, mlynčeky na kávu, kanvice, hriankovače a vaflovače.

brand of the century 2022
plus x award sustainability 2022
plus x award design